Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.04.2018, 19:27

Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [97]
Підготовка до ЗНО [3]
Нормативні документи [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Звіт керівника за 2016 рік

ЗВІТ  за 2016- 2017н.р.

Основна діяльність школи спрямована на створення умов для реалізації державної політики в сфері освіти, виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої освіти щодо організації навчально-виховного процесу», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти» та інших законодавчих та нормативно-правових документів з питань виконання законодавства України в галузі «Освіта». Структура освіти на кожному рівні і навчальних планах побудовані на принципах постійно зростаючої складності навчальної діяльності по предметах і самостійності учня у виборі в освітньому процесі.
На кожній сходинці забезпечується державний стандарт, а також дається теоретична і практична підготовка по дисциплінах навчального плану з метою максимального розвитку інтелекту, загальної культури, творчих можливостей, фізичного і морального здоров'я.
Успішність проходження кожного рівня і виконання його освітніх задач гарантується школою тільки за умови усвідомленого і добровільного дотримання всіх норм і правил шкільного життя, активної співпраці з батьками, відкритістю навчального процесу.Відповідно до Положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, щодо своєї діяльності на посаді протягом навчального року, пропоную вашій увазі звіт за 2016-2017 навчальний рік.

Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувалася Статутом школи в оновленій редакції, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

Загальна інформація про школу

Пліщинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів перебуває у комунальній власності Шепетівської районної ради, підпорядковується управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму , є юридичною особою, функціонує відповідно до Статуту, що відпо­відає вимогам чинного законодавства і затверджений в установленому порядку, має довідку про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України. В 2015 – 2016 навчальному році заклад було про атестовано.

Заклад намагається створити умови для роботи і навчання,відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, оснастити школу новим сучасним обладнанням.

Кожен рік виконуються капітальні та косметичні ремонти, є висновки державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

 

У приміщенні школи 15 кабінетів:

з них 4 класи для учнів початкової школи

Забезпеченість закладу меблями 100%. Більшість кабінетів і класних кімнат відповідає типовим перелікам та вимогам навчальних програм.

В школі є їдальня (40 посадочних місць), бібліотека, спортивний майданчики, кабінет медичної сестри.

Протягом останніх 5 років (з 2013 по 2017роки) навчально-матеріальна база школи значно покращилась.

Частина меблів потребує незначного ремонту, ремонтується власними силами школи.

Потребує покращення матеріально-технічної бази школи і комп’ютерний клас (в наявності 6 комп’ютерів із них 4 робочих). Комп’ютери підключені до мережі Інтернет.

Завжди вчасно готувалася звітна документація, матеріали списувались або оприбутковувались.

Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори школи повністю оновились новими сучасними пластиковими стендами, активно проводиться робота з озеленення класних кімнат. Подвір'я школи завжди прибране, доглянуте. Зроблена доріжка та обкладені пороги плиткою. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядають учні школи та двірник, своєчасно обрізаючи дерева, кущі. Огорожа завжди пофарбована, бордюри побілені. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, винесення і періодичне вивезення сміття з території школи.

Завдяки організації індивідуальної (2 учня) форми навчання забезпечується реалізація права кожної дитини на отримання якісної освіти. Усі випускники 9 класу планують продовжувати навчання. Стан шкільної мережі залишається стабільним щодо кількості та наповнюваності класів.

Напрацьована система роботи для здійснення контролю за відвідуванням учнями навчальних занять. Щоденно заступником ди­ректора з виховної роботи або заступником з навчально-виховної роботи (черговим адміністратором) збирається оперативна інформація про стан відвідування, яка регулярно аналізується на нарадах при директорові та на нарадах із класними керівниками, видаються накази по школі.

Повний текст звіту можна скачати тут

Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz