Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 23.09.2020, 21:43

Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [157]
Підготовка до ЗНО [3]
Нормативні документи [3]
ДПА [4]
Звіти про використання бюджетних коштів [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Мова навчання

овою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про державну мову України”, Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, Конституції України та Статуту школиє українська мова.

Окрім державної, вивчаютьсяанглійська й російськамови (як навчальні дисципліни).

 

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття 10.Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»

Стаття 7. Мова освіти(РЕД.)

· Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

· Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти.

· У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома чи більше мовами – державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ»

Стаття 21.Державна мова у сфері освіти(РЕД.)

· Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

· Держава гарантує кожному громадянину України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти.

· Заклади освіти забезпечують обов’язкове вивчення державної мови, зокрема заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність у вибраній галузі з використанням державної мови.

· Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти.

· У закладах освіти відповідно до освітньої програми одна або декілька дисциплін можуть викладатися двома чи більше мовами – державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

· Викладання іноземної мови в закладах освіти і на курсах з вивчення іноземних мов здійснюється відповідною іноземною або державною мовою.

СТАТУТ ШКОЛИ

Стаття 1.9

Мова навчання і виховання у закладі загальної середньої освіти визначаєтьсястаттею 20Закону України «Про засади державної мовної політики». Навчання у закладі загальної середньої освіти здійснюється українською мовою, одна або декілька дисциплін можуть викладатися двома чи більше мовами - англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу. Окрім того, особам з особливими освітніми потребами забезпечується право на навчання жестовою мовою та на вивчення української жестової мови, мовою шрифту Брайля тощо.

Вкладення

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz