Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 12.07.2020, 16:45

Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [154]
Підготовка до ЗНО [3]
Нормативні документи [2]
ДПА [4]
Звіти про використання бюджетних коштів [6]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

20 листопада відбулося незвичайне свято. Його немає в календарі, але воно є в серці й душі тих людей, які люблять казки. Не існує у світі людини, яка би хоч раз на віку не мандрувала чарівною країною казок. Знайомство з казкою, зустріч із нею – це завжди свято.

 

І в цей день діти початкових класів і їх батьки мали чудову нагоду потрапити до цієї дивовижної країни.

Казка – це дитинство людства та його мудрість. Друзі, читайте і слухайте казки. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як по правді жити.

Категорія: Новини | Переглядів: 202 | Додав: Адміністратор | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

05.11.2015 в Пліщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося Засідання педагогічної ради за таким порядком денним:

- Про хід виконання рішень попередньої педради;

- Педрада – усний    журнал «Самореалізація вчителя в навчальній діяльності: досвід, проблеми».

Мета педради: сприяння мотивації вчителя до самовдосконалення в різноманітних сферах життя; створення позитивного психологічного клімату в педагогічному колективі шляхом актуалізації установки вчителя на цінність самореалізації у своїй професії в сучасних умовах профільної школи.

Директор школи Олексійчук А.А., прозвітувала про виконання рішень попередньої педради.

Також Аліна Анатоліївна наголосила, що сучасний вчитель – це носій освітніх суспільних змін і найактуальніше завдання освітян – виховувати особистість компетентну, творчу, здатну до життя й діяльності в ХНІ столітті. Але виховати особистість може лише педагог з високою компетентністю, розвиненими, творчими, дослідницькими здібностями, високим рівнем інтелігентності, духовно-морального потенціалу, здатний до безперервної освіти.

Тому чим більше педагог розвиває й удосконалює себе, чим повніше реалізуємо свої можливості, тим цікавішим стає для своїх вихованців, тим вагомішим стає їх внесок у суспільну діяльність.

На педраді поділилася своїм досвідом вчитель молодших класів Мню Л.О. Вона зазначила, що основними шляхами професійного розвитку є професійне навчання, розвиток кар’єри і самоосвіта педагога. Найкоротшою формулою професійної діяльності педагога є постійна праця, творчість, гармонія знань, почуттів і поведінки.

Вчитель з індивідуального навчання Томчук І.А. наголосила, що її найголовніше завдання – це забезпечення отримання освіти дітей з особливими потребами «відповідно до їх здібностей в адекватному їхньому здоров’ю середовищі навчання з метою адаптації та інтеграції цих осіб у суспільство».

Сіденко Олеся Василівна поділилася своєю ідеєю творчого розвитку, який спрямований на впровадження національних традицій, відродження української культури, звичаїв народу, патріотизму і національної гордості.

Салова Т.В. розповіла, як вона створює умови для фізичного вдосконалення не лише на уроках, а і в позаурочний час.

Педрада ухвалила:

  1. Створити необхідні умови для повного самовираження та самореалізації особистості вчителя.
  2. Поповнювати навчальні кабінети технічними засобами навчання (комп’ютерами )
  3. Систематизувати свою педагогічну діяльність в портфоліо або педагогічному кейсі до 30.05.2016.
  4. Аналізувати досвід колег, порівнювати його з власним.
  5. Використовувати й надалі нетрадиційні форми методичної роботи.
  6.  Вивчати передовий педагогічний досвід та розвивати власні творчі надбання.
  7. Поповнювати бібліотечний фонд школи літературою з питань самоосвіти 
Категорія: Новини | Переглядів: 172 | Додав: Адміністратор | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

21 жовтня в Пліщинській школі був оновлений фруктовий сад.
Учні разом із вчителями дбайливо висадили 40 молодих яблунь. Посадивши ці дерева, діти залишили по собі пам’ять на багато років. І якщо древо посаджене від душі, з добрими намірами, то воно обов’язково прийметься і дасть добрі плоди.
Категорія: Новини | Переглядів: 185 | Додав: Адміністратор | Дата: 27.10.2015 | Коментарі (0)


15 жовтня - Міжнародний день білої тростини. Це не свято. Це своєрідний знак біди, який нагадує суспільству про людей з обмеженими можливостями, про допомогу і солідарність.
В Пліщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди цього дня відбувся круглий стіл «День однієї ночі». Учні поринули у світ незрячих. Вони дізналися про сучасні тифлотехнічні засоби для інвалідів по зору. Учасники слухали розповідь про винахідника унікальної рельєфно-крапкової системи писемності для сліпих – Луї Брайле. Також вони дізналися про відомих людей з вадами зору і їх внесок у суспільно-політичне життя.

На завершення заходу учні спробували, що ж це таке – нічого не бачити. Із зав’язаними очима вони намагалися виконати нескладні завдання:
- витерти дошку;

- підмести підлогу;
- підлити квіти;
- пройти з тростиною коридором.
Такий раніш знайомий світ здавався чужим і викликав страх. В цей день кожен учасник пережив незвичайні моменти і поділився своїми почуттями, емоціями.

Такі заходи допомагають формувати знання про людей з обмеженими можливостями, а також виховують толерантне ставлення до них.

Категорія: Новини | Переглядів: 194 | Додав: Адміністратор | Дата: 26.10.2015 | Коментарі (0)

13 вересня 2015 року в Пліщинській загальноосвітній школі відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі.
Перед батьками виступили:
- директор школи - Олексійчук Аліна Анатолівна

- заступник директора школи з НВР - Єсіпова Рімма Михайлівна

- вчитель фізичної культури - Салова Тетяна Василівна

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, збори прийняли відповідне рішення щодо підвищення відповідальності бітьків за сімейне виховання дітей, зміцнення зв'язків зі школою та удосконалення навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

Порядок денний:
1. Звіт директора школи.
2. Організація харчування.
3. Особливості організації навчальної діяльності і роль батьків у ній.
Категорія: Новини | Переглядів: 184 | Додав: Адміністратор | Дата: 21.10.2015 | Коментарі (0)

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, наша країна відзначала День захисника України.
13 жовтня 2015 року у нашій школі відбулися заходи , приурочені Дню захисника України, вшануванню мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяги українського народу, сприянню подальшого зміцнення патріотичного духу підростаючого покоління .

Всі присутні вшанували пам'ять полеглих у боях хвилиною мовчання...
Учні декламували патріотичні вірші.


Учні переглянули документальний фільм «Аеропорт» з наступним обговоренням.
Класні керівники провели з учнями виховні години та бесіди на тему: «Ми – українці», «За що я люблю свою Батьківщину!»,«Ростемо патріотами», «Захисники України – наша гордість», «Ми -майбутні захисники України», .

Мрія кожного учня нашої школи : стати захисником своєї Батьківщини.
Категорія: Новини | Переглядів: 172 | Додав: Адміністратор | Дата: 19.10.2015 | Коментарі (0)


Учнівське лісництво «Пліщинське» створене на базі Кам’янківського лісництва в червні 2006 року, яким спочатку опікувався Відмінник лісового господарства України Юрій Володимирович Мартинюк, а з 2011року, після реорганізації підвідомчих лісництв, - Михайло Вікторович Савчук, бувший член учнівського лісництва, а тепер – лісничий Пліщинського лісництва. Саме Пліщинське лісництво стало для юних лісівників базовим господарством.
Сьогодні за учнівським лісництвом закріплено 200 га лісових культур, заповідне урочище «Адамове Займисько» площею 7 га, шкільний дендропарк (2,5 га), а у п’яти його ланках, сформованих із учнів 5 – 11 класів, навчається і працює більше 60 юних лісівників.
Землі держлісфонду підприємства характеризуються великою строкатістю флори та рослинності, що забезпечує хороші умови для роботи вихованців учнівського лісництва, яке давно стало опорною базою для проведення пошукової та науково – дослідницької роботи юних лісівників шкіл району.
Члени учнівського лісництва садять ліс, прибирають його від захаращень, доглядають за насадженнями, озеленюють береги водойм, вивчають фізико – географічні умови району, грунти, рослинність, тваринний світ, лісорослинні та типологічні умови лісу,дендрологію, проводять наукові дослідження, пропагують свою роботу у ЗМІ. Юні лісівники є постійними учасниками профільних науково – практичних конференцій та неодноразовими переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
Вивчаємо ми й інноваційні технології ведення лісового господарства. Школярі досконало вивчили і впровадили у виробництво технологію вирощування сіянців із закритою кореневою системою. За роки роботи вдалося розмножити живцями клен – явір форми «пташине око» й створити невелику його ділянку. Вивчаємо й недеревнірослини лісу. У заповідному урочищі «Адамове Займисько» зростає рослина, занесена до Європейського червоного списку – відкасник осотовидний. Вивчивши біоекологічні особливості і виявивши в рослині інсулін, вирішили розмножити його в культурі. Нам вдалося насінним способом, вперше в Європі, створити цілу плантацію цієї рослини. Відрадно те, що нами передана методика вирощування та живий матеріал у Національний ботанічний сад ім. М. Гришка де рослини прекрасно прижилися і розмножуються.
Наше учнівське лісництво відносно молоде. Але, оскільки Пліщин – село поліське, то можна впевнено сказати, що школярі співпрацювали із лісівниками з давніх-давен. Проте, найбільш інтенсивна співпраця розпочалася з 1997 року, коли вчителями та учнями була прокладена екологічна стежина «У барвистім дивосвіті». Саме в цей час розпочалося вивчення, на науковій основі, фізико – географічної характеристики, грунтів, флори та рослинності, тваринного світу досліджуваної території. Найбільшу зацікавленість викликала станція № 6 «Зелена аптека», що розмістилася в урочищі «Адамове Займисько»в якому проростає більше 20 видів червонокнижних рослин. Воно і стало першою базою по виконанні наукових досліджень. Для цього постійно проводилися фенологічні спостереження, досконало вивчено територію, створено картосхему, дано економічне обґрунтування. Результати досліджень передали в обласне управління з екобезпеки і рішенням 10 сесії обласної ради від 29.02. 2000 року урочище «Адамове Займисько »включене до складу природно – заповідного фонду області. Під час виконання запланованих завдань, проведення науково – дослідницької роботи збагачувались знання та компетентність юних лісівників, вироблялись професійні навички, проте відчувалися недоліки по володінню методикою, не вистачало спеціальної літератури, з’явилась потреба безпосереднього зв’язку із вченими. Розпочалася робота по налагодженню таких зв’язків. Члени учнівського лісництва включились у співпрацю із вченими Національного ботанічного саду ім. М. Гришка, Національним університетом ім.. І.Огієнка, ПДАТУ та іншими вузами України. Саме вчені НЛТУ України проф. Іван Степанович Вінтонів та д. с-г. н. Іван Миколайович Сопушинський запропонували вивчати « Вплив умов зростання на якісні характеристики деревини клена – явора, сформованої в Шепетівському держлісгоспі», при цьому визначили пробні площі і заклали дослідження. Дана тема була внесена у науковий напрямок кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу НЛТУ. Протягом досить тривалого часу проводилися експедиційні та стаціонарні дослідження, пропагувалася робота у ЗМІ. Юні лісівники приймали найактивнішу участь у конкурсах, науково – практичних конференціях. У 2005 році нам запропонували взяти участь у Всеукраїнському біологічному симпозіумі молодих учених, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів та учнів шкіл на тему «Сучасний стан біологічної науки: досягнення, проблеми і перспективи розвитку». Роботу презентував член учнівського лісництва Рябов Вадим. Наукові дослідження наскільки зацікавили вчених, що були відзначені Грамотою Національної академії наук. Згодом ця робота принесла ко ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 429 | Додав: Адміністратор | Дата: 15.10.2015 | Коментарі (0)

Свято першого дзвоника - світле Свято знань, яке віддавна стало для нас доброю традицією. Радісний і хвилюючий день... В очах випускників - сум, бо для них цей навчальний рік - останній. А в очах першокласників - гордість і тривога, адже вони прийшли до школи вперше.
Категорія: Новини | Переглядів: 179 | Додав: Адміністратор | Дата: 16.09.2015 | Коментарі (0)

Звіт директора школи за 2014-2015 н.р. Ткачука Романа Миколайовича

Згідно з функціональними обов’язками директор школи здійснює безпосереднє керівництво школою, у своїй діяльності я керувався конституцією України, законами України, Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами
1.Матеріально-технічна база навчального закладу:
Школу засновано у 1976 році (будівля складається з 2-х поверхів, проектна потужність -160 учнів).
Заклад намагається створити умови для роботи і навчання,відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, оснастити школу новим сучасним обладнанням.
Кожен рік виконуються капітальні та косметичні ремонти, є висновки державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.
У приміщенні школи 15 кабінетів:
з них 4 класи для учнів початкової школи
Забезпеченість закладу меблями 100%. Більшість кабінетів і класних кімнат відповідає типовим перелікам та вимогам навчальних програм.
В школі є їдальня (40 посадочних місць), бібліотека, спортивний майданчики, кабінети медичної сестри.
Протягом останніх 5 років (з 2010 по 2015роки) навчально-матеріальна база школи значно покращилась.
Части меблів потребує незначного ремонту, ремонтується власними силами школи.
Потребує покращення матеріально-технічної бази школи і комп’ютерний клас (в наявності 6 комп’ютерів із них 5 робочих). Комп’ютери підключені до мережі Інтернет.
Завжди вчасно готувалася звітна документація, матеріали списувались або оприбутковувались.
Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори школи повністю оновились новими сучасними пластиковими стендами, активно проводиться робота з озеленення класних кімнат. Подвір'я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядають учні школи та двірник, своєчасно обрізаючи дерева, кущі. Огорожа завжди пофарбована, бордюри побілені. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, винесення і періодичне вивезення сміття з території школи.
2. Організація харчування школярів.
Було надане безкоштовне харчування учням 1-4 класів та дітям пільгових категорій.
З метою систематичного контролю з організації гарячого харчування адміністрація школа суворо контролювала виконання вимог щодо організації санітарно-епідеміологічного режиму, недопущення у харчуванні дітей заборонених до реалізації продуктів. У 2015-2016 році також планується продовжити гаряче харчування. Постійний контроль за гарячим харчуванням здійснює медична сестра.
3.Кадрове забезпечення навчального закладу:
На початок 2015-2016 н.р. 28 педпрацівників, що складає 100% від потреби. Всі вчителі мають відповідну фахову освіту.
Навчально-виховний процес 100% забезпечено фахівцями, які мають повну вищу та середню спеціальну педагогічну освіту.
Підвищенню рівня професійної компетентності вчителів сприяє атестація педагогічних кадрів. Атестація педпрацівників школи проводиться за Типовим положенням про атестацію, відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту».
Атестація педагогічних працівників проводиться з метою:
встановлення їх кваліфікаційної категорії відповідно до рівня ділової кваліфікації, стажу педагогічної роботи та результатів педагогічної діяльності;
активізації їх професійної діяльності, стимулювання до професійного самовдосконалення, безперервної фахової освіти, підвищення рівня компетентності, майстерності та ефективності роботи.
У 2014-2015 н.р. атестувалося 2 вчителя:
- Гудзь Тетяна Василівна, вчитель математики (присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»)
- Дудар Ольга Михайлівна, вчитель української мови та літератури (присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»)
4.Навчально – виховна робота у навчальному закладі:
У 2014-2015 н. р. методична робота в школі здійснювалася відповідно до:
• Закону України «Про освіту»;
• Закону України «Про загальну середню освіту»;
• Національної доктрини розвитку освіти;
• Положення про методичну роботу з педагогічними кадрами загальноосвітніх шкіл України;
• Типового Положення про методичний кабінет навчального закладу;
• Типового Положення про атестацію педагогічних працівників України зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1473 від 20.12.2011 р.;
• перспективної програми розвитку школи на 2009-2014 р. р.;
• річного плану роботи школи на 2014-2015 н. р.,
а також відповідно до завдань, визначених у наказі по школі № 74-ОД від 02.09.2014 р. «Про організацію методичної роботи у 2014-2015 н. р.».
У поточному навчальному роц ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 273 | Додав: Адміністратор | Дата: 18.08.2015 | Коментарі (0)

Категорія: Новини | Переглядів: 175 | Додав: Адміністратор | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 18 »
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz